C2 BAG coyote - тактичний медичний рюкзак
Технічні характеристики:
- Вага: 1,33 кг.
- Розмір (ВxШxГ): 44 х 25 х 26 см.
- Матеріал: 900D POLYAMIDE
- Колір: койот
- Об'єм: 23,04 л.
В КОМПЛЕКТАЦІЮ НЕ ВХОДЯТЬ ІНСТРУМЕНТИ ТА МЕДИЧНІ ВИРОБИ ЗОБРАЖЕНІ НА ФОТО.
Виробник: Іспанія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elite Bags |
| Вес | 1.33 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество лямок | 2 |
| Объем | 23.04 л |
| Особенности | Боковая стяжка, Система подвески Molle, Поясной ремень, Грудная стяжка |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 44 см |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 26 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 150 ₴











